Menu Side

Informacje o firmie

 

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. jest jedną z największych firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej w Polsce. Misją Spółki jest dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Doświadczenie w montażu i produkcji urządzeń elektrycznych zdobyte przez ponad 55 lat istnienia firmy na rynku pozwala zaoferować profesjonalne usługi i nowoczesne wyroby. Kadra techniczno-inżynieryjna, posiadająca szerokie doświadczenie zdobyte na wielu budowach w kraju i za granicą gwarantuje zadowolenie z jakości wykonywanych usług.

Spółka specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz systemów AKPiA i BMS. Realizacja zadań inwestycyjnych opiera się na świadczeniu usług obejmujących: doradztwo techniczne, projektowanie, kompletację dostaw, prace budowlano-montażowe oraz prace pomiarowe, rozruchowe i serwisowe. Instalacje wykonywane są z wykorzystaniem optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym oraz kosztowym. Inwestycje prowadzone są w obiektach przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej, a także hotelach i centrach handlowo-rozrywkowych.

W ramach prowadzonej działalności Elektromontaż Rzeszów S.A. zajmuje się również produkcją słupów i masztów oświetleniowych, konstrukcji stalowych oraz urządzeń elektroenergetycznych.

Spółka uczestniczy w budowie i modernizacji dróg, autostrad, mostów i lotnisk, dostarczając zaawansowane technologicznie systemy oświetleniowe.